Jaunais Scudo

Priekšējais ekrāns

Uzraugiet svarīgo autovadīšanas informāciju jebkurā laikā, nenovēršot skatu no ceļa. Jaunais Scudo ir aprīkots ar jauno priekšējo caurredzamu ekrānu, kas ļauj sekot noderīgai informācijai, piemēram, ātrumam, atlikušajam nobraucamajam attālumam vai ceļa zīmēm.

7 collu radio ar navigācijas funkciju

Modernais radio ir aprīkots ar 7 collu krāsu skārienekrānu un iebūvētu navigācijas sistēmu, kas norāda degvielas uzpildes stacijas, stāvvietas, informāciju par vietējiem laikapstākļiem, kā arī ļauj ērti atrast interesējošās vietas. Informācijas un izlaides sistēma ir aprīkota ar Apple CarPlay* un Android Auto™*, DAB regulētāju un vadības ierīcēm uz stūres.

7 collu RADIO

Informācijas un izklaides sistēma ir aprīkota ar 7 collu krāsu skārienekrānu, DAB automobiļa sistēmu, MP3 atskaņotāju un USB ieeju. Izmantojot Apple CarPlay* un Android Auto™* sistēmas, jūs varat droši uzturēt savienojumu ar savu viedtālruni, tam nenovēršot jūsu uzmanību no ceļa.

Apple CarPlay*

CarPlay* ir ātrākais un drošākais veids, kā izmantot iPhone, kamēr veicat darbu ar transportlīdzekli. Straumējiet visu tieši no sava iPhone transportlīdzekļa displejā. Varat iegūt ceļa norādes, zvanīt, sūtīt un saņemt ziņojumus un klausīties mūziku, nenovēršot uzmanību no ceļa. CarPlay* ir aprīkots arī ar Siri balss vadību, un tas darbojas ar jūsu transportlīdzekļa vadības elementiem: slēdžiem, pogām, skārienpaliktni vai skārienekrānu. Visas CarPlay* atbalstītās lietotnes ir izstrādātas vieglai un ērtai lietošanai, lai nebūtu jānovērš skats no ceļa.

Android Auto™*

Izmantojot Android Auto™, visas jūsu lietotnes tiek attēlotas radio ekrāna interfeisā, kas jums ļauj piekļūt visam saturam un droši un viegli izmantot Google Maps un Google Play Music. Varat tam ātri piekļūt, izmantojot balss komandas, pogas uz stūres vai skārienekrānu. Pateicoties šīm funkcijām, autovadītājs var vienmēr saglabāt uzmanību uz ceļu. Google Play un Android Auto* ir uzņēmuma Google LLC reģistrētas preču zīmes.

Mērinstrumentu panelis ar 4 collu LCD displeju

Jaunais Fiat Professional Scudo ir aprīkots ar novatorisku digitālo mērinstrumentu paneli ar 4 collu LCD displeju, kurā tiek attēlota svarīgākā informācija par autovadīšanu.

Ekrānā autovadītājam tiek attēlota tāda būtiskā informācija, kā ātrums un degvielas patēriņš, kā arī aktīvās drošības sistēmas un ātruma ierobežojumi. Elektriskās versijas digitālajā mērinstrumentu panelī tiek attēlota arī informācija par elektromotoru un akumulatoru, piemēram, uzlādes līmenis un paredzētais patēriņš.

Drošība

Satiksmes signālu atpazīšana

Šī drošības ierīce atpazīst ceļa zīmes un attēlo tās digitālā mērinstrumentu paneļa displejā, un to ieteicams izmantot kruīza kontrolē, lai informētu autovadītāju par satiksmes ierobežojumiem.

Brīdinājums par izbraukšanu no joslas

Jaunais Scudo var atpazīt ceļa malas, pat braucot ar lielāku ātrumu, un brīdina autovadītāju ar dzirdamiem un redzamiem brīdinājumiem, kad transportlīdzeklis šķērso braukšanas joslas robežas.

Brīdinājums par aklo zonu sānā

Šī ierīce tiek aktivizēta, kad veicat sarežģītākus manevrus vai kad atrodaties tuvu šķēršļiem transportlīdzekļa aklajās zonās. Kad sensors konstatē potenciāli bīstamu situāciju, piemēram, kad aizmugurē braucošais transportlīdzeklis veic apdzīšanu, sistēma brīdina autovadītāju ar brīdinājuma indikatoriem, kas novietoti sānu spoguļos.

Brīdinājums par priekšējo sadursmi un AEB kontrole

Neatņemama autovadīšanas palīgsistēma, kas uz ceļa ļauj konstatēt cilvēkus un transportlīdzekļus. Pateicoties priekšējam radaram, jaunais Scudo spēj atpazīt jebkādus ceļā esošus šķēršļus un brīdināt vadītāju ar dzirdamu vai redzamu brīdinājumu.

Pateicoties aktīvās ārkārtas bremzēšanas kontroles sistēmai, jaunais Scudo automātiski aktivizē ārkārtas bremzes, ļaujot jums izvairīties no sadursmes vai samazināt triecienu.

Atpakaļskata kamera

Jaunā atpakaļskata kamera 7 collu radio ekrānā sniedz labāku izšķirtspēju un attēlo dinamisku režģi, kas kustās atbilstoši stūres griešanai, palīdzot autovadītājam efektīvi veikt manevrus autostāvvietā.

Saķeres kontrole

Brīva kustība, lai arī kurp jūs darbs neaizvestu. Jaunais Fiat Professional Scudo ir aprīkots ar jauno saķeres kontroles sistēmu, kura, pārvaldot ESP, ļauj izvēlēties kādu no 5 autovadīšanas režīmiem: Asfalts, sniegs, smiltis, dubļi un ESP izslēgts.

* “Apple CarPlay” nodrošina “Apple Inc”. Šis pakalpojums var nebūt pieejams Jūsu vidē. “Android Car” pakalpojumu nodrošina “Google Inc”. Šis pakalpojums var nebūt pieejams Jūsu vidē. No ražotāja “Fiat Professional”, importētāja “Autobrava” un izplatītāja neatkarīgu iemeslu dēļ pakalpojumi “Apple CarPlay” un “Android Car” var nebūt pieejami Jūsu valstī vai uz tiem var attiekties ierobežojumi. Ražotājs “Fiat Professional”, importētājs un izplatītājs neuzņemas nekādu atbildību par pakalpojumu “Apple CarPlay” un/vai “Android Car” nepieejamību vai ierobežotu darbību Jūsu automašīnā.