Zīmols

Fiat Professional nosaukums ir komerciālo transportlīdzekļu ražotāja FCA Italy S.p.A. nosaukums — tā ir grupa, kurā strādā kompetenti un motivēti cilvēki, kas profesionāli apkalpo profesionāļus, — par to liecina fakti. Mūsu plašais un pilnīgais piedāvājums atbilst jebkura transporta vajadzībām. Fiat Professional transportlīdzekļi ir veidoti tā, lai samazinātu degvielas patēriņa un ekspluatācijas izmaksas, vienlaikus palielinot rentabilitāti.

1901. gadā pasaulē ieradās pirmais Fiat komerciālais transportlīdzeklis. Kopš tā laika komerciālo transportlīdzekļu pārdošana ir ieguvusi arvien nozīmīgāku vietu Fiat grupas darbībā. Pateicoties plašajam auto piedāvājumam un vairāk nekā simt gadu ilgajai pieredzei, Fiat Professional ir kļuvis par līderi šajā sektorā.

Visi Fiat Professional piedāvātie transportlīdzekļi ir izstrādāti un veidoti, lai iespējami efektīvi atbilstu profesionāļu prasībām. Fiat Professional ir saņēmis daudzas konkursu un kvalificētu žurnālistu balvas. Viena no nozīmīgākajām balvām ir  „Van of the Yearˮ (Gada furgons), ko 1994. gadā ieguva Ducato, 2006. gadā — Doblò Cargo, 2008. gadā — Scudo, 2009. gadā — Fiorino un 2010. gadā — New Doblò Cargo.

Pastāvīgu panākumu motivēts, Fiat Professional tiecas nostiprināt savu līderpozīciju, pilnveidojot savu jau esošo tirdzniecības tīklu. Šodien mums ir vairāk nekā 1400 izplatītāju Eiropā un vairāk nekā 7500 apkopes centru.

Fiat Professional transportlīdzekļus pašlaik ražojam astoņās rūpnīcās visā pasaulē, tostarp Sevel rūpnīcā, kas atrodas Val di Sangro, kur ražo Ducato,— tā ir lielākā vieglo komerciālo transportlīdzekļu rūpnīca Eiropā (2010. gadā šī rūpnīca izlaida savu četrmiljono transportlīdzekli).