Jaunais Scudo

Komforts katrā braucienā

Daudzpusīgais, dāsnais un veiklais jaunais Scudo ir kravas automobilis, kas sniedz visu nepieciešamo jebkuram biznesa braucienam. Turklāt dažādas sēdekļu un stūres konfigurācijas, kā arī automobilim līdzīgā vadīšanas pozīcija sniedz maksimālu komfortu pat tālos braucienos.

AICINOŠA, ĒRTA UN DAUDZPUSĪGA KABĪNE

Vai jūs gaidījāt, ka tas būs tik plašs? Jaunais Scudo piedāvā telpas un kabīnes pārveidošanas risinājumus, kas izstrādāti, lai radītu vislabākos apstākļus darbam pat vissarežģītākajās situācijās.

Jaunais Scudo var lepoties ar vismodernāko, lielgabarīta kravu iekraušanas sistēmu, kas vēl vairāk akcentē šī modeļa daudzpusību.

MODUWORK REŽĪMS

Pateicoties salokāmajai lūkai zem pasažiera sēdekļa, kravas zonu ir iespējams pagarināt līdz 3,32 m versijai Compact, 3,67 m standarta versijai un maksimāli 4,02 m versijai Maxi. Turklāt, priekšējais sēdeklis, kas pārveidots dažos vienkāršos soļos, var kļūt par galdiņu datoram vai otrām brokastīm.

IZVĒLIETIES SĒDEKLI

Scudo ir sinonīms darba ērtībām un daudzpusībai. Scudo piedāvāto risinājumu lokā varat izvēlēties savai komandai piemērotākos priekšējos pasažieru sēdekļus.

  • Ērti sēdekļi ar ietilpīgu un slēptu glabāšanas nodalījumu.

  • Atsevišķi sēdekļi ar slēptiem atsevišķiem glabāšanas nodalījumiem.

APSILDĀMI SĒDEKĻI

Iegūstiet apbrīnojamu komfortu jo īpaši zemākās temperatūrās. Priekšējos sēdekļus var apsildīt, lai ļautu pārvarēt vēl tālākus braucienus ziemā, baudot labākos apstākļus.

REGULĒJAMA AUTOVADĪTĀJA POZĪCIJA

Stūrei iespējams noregulēt augstumu un dziļumu, savukārt sēdekļiem iespējams noregulēt dažādas augstuma un leņķa pozīcijas. Tādēļ varat viegli izvēlēties piemērotāko autovadīšanas pozīciju, un, veicot vien dažas vienkāršas darbības, varat to nomainīt, kad autovadīšanu pārņem cits autovadītājs.