Jaunais Scudo

Jaunais Scudo

From

Jaunais Scudo būs neaizstājams palīgs ikdienā

Iebūvētie jaunākās paaudzes dīzeļdzinēji palīdzēs pārliecinoši sasniegt ceļojuma galamērķi. Izvēloties no dažādas jaudas dzinējiem un divu veidu ātrumkārbām, jūs noteikti izvēlēsities savām vajadzībām atbilstošāko automašīnu.

E-Scudo ir elektriski vadāma, un piedāvā lieliskas ekspluatācijas īpašības. Elektromodeļa kravas nodalījuma tilpums un kravnesība nemainījās un palika tāda pati kā dīzeļa modelim. Izmēģiniet to paši.

 • Elektriskais vai dīzeļdegvielas? Jūsu izvēle.

  Jaunais Scudo ir pieejams divās versijās: ar dīzeļdegvielas dzinēju un jauna versija ar pilnīgi elektrisku motoru bez kompromisiem.

 • Vieda kravas efektivitāte

  Neskatoties uz eksterjera kompaktumu ar vien 190 cm augstumu, pieejamā ietilpība ir apbrīnojami liela – kravnesība līdz 6,6 m3 un celtspēja līdz 1400 kg.

 • Tā, it kā brauktu ar savu automobili

  Ērtā autovadīšanas pozīcija un kompaktums ļauj baudīt darba dienu bez stresa.

 • Jums nepieciešamā pielāgojamība 

  Jaunais Scudo piedāvā dāsnu kravnesību un apbrīnojamus iekraušanas risinājumus, ar kuriem pielāgoties jebkurai situācijai.

Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai saņemtu piedāvājumu.

 

 

 

 

DIVI CEĻI, VIENS GALAMĒRĶIS

Jaunais „Scudo“ piedāvās visplašāko dzinēju izvēli. No dīzeļu iekšdedzes dzinējiem, kuriem ir jauna automātiskā 8 pakāpju ātrumkārba (tikai 2.0 litru versijā), līdz versijām ar elektrisko ātrumkārbu, savukārt bateriju tilpumu būs iespējams izvēlēties no 50 kWh vai 75 kWh.

Tiks piedāvāti dažādi virsbūves garumu un apdares variantu modeļi, savukārt elektriskās piedziņas „Scudo“ tiks izcelts jaunā ekspluatācijas īpašību līmenī, kur kravnesība sasniedz līdz 1.2 tonnām.

IZMĒRI

Scudo klāstā ir iekļautas dažādas versijas, garumi un kravas risinājumi, lai atbilstu jūsu īpašajām vajadzībām. Izvēlieties savam uzņēmumam piemēroto Scudo.

 

 

Elektrifikacija ir Jūsu biznesa nākotne

Jūs pārsteigs jauna vadīšanas pieredze – brīvāka kustība intensīvas satiksmes rajonos un pilsētu centros.

Izvēloties akumulatoru, kas vislabāk atbilst jūsu biznesa vajadzībām, jūs saīsināsiet uzlādes laiku (piemēram, uzlāde līdz 100 kWh līdzstrāvā (DC) aizņems tikai 30 minūtes *).

Jaunā E-Scudo kravnesība ir līdz 1,2 tonnām, kas nodrošina tādu pašu kravnesību kā modelis ar iekšdedzes dzinēju.

* saskaņā ar WLTP testa procedūru ar 75 kWh akumulatoru.

14 aktīvas un pasīvas drošības ierīces

Jaunais Fiat Professional Scudo var paļauties uz tehnoloģiju ekosistēmu, kas brauciena laikā gādā pēc iespējas lielāku autovadītāja drošību.