Ducato Kravas

Informācijas un izklaides iespējas

Jaunais Ducato piedāvā klasē vislabāko informācijas un izklaides programmu kopā ar jaunākajām savienojamības tehnoloģijām, uzlabojot gan transportlīdzekļu, gan autoparka efektivitāti.

UCONNECT 10" RADIO

UConnect 10 ’’ radio ir jauns augšējais informācijas un izklaides aprīkojums ar 10 collu skārienekrāna krāsu displeju, kura pamatā ir Android operētājsistēmas tehnoloģija. Navigācija ir pieejama gan caur bezvadu CarPlay / Android Auto projekciju, gan izmantojot TOM TOM 3D kartes. Ērtai mijiedarbībai ir dabiska balss atpazīšana ar izvēlētajām valodām. Ietver DAB uztvērēju, stūres vadības ierīces un klimata kontroles.

UCONNECT 7" RADIO

UConnect 7 ’’  radio ir jauns vidējais informācijas un izklaides centrs ar 7 collu skārienekrāna krāsu displeju, kura pamatā ir Android operētājsistēmas tehnoloģija. Tas piedāvā pilnīgu viedtālrunim līdzīgu saskarni, lai braukšanas laikā atvieglotu pieejamo funkciju izmantošanu. Navigācija ir pieejama, izmantojot automašīnu Play/Android Automātiska bezvadu projicēšana. Ietver DAB uztvērēju un stūres vadības ierīces.

UCONNECT 5" RADIO

Uconnect 5 “radio ir jauna bāzes izklaides programma ar 5 collu krāsu centrālo displeju, kurā iekļautas tādas galvenās funkcijas kā Bluetooth audio straumēšana, brīvroku profila pārvaldība, uzlabota balss palīgs mobilajai mijiedarbībai (Siri un Google Assistant) un uzlabota lietotāja pieredze, pateicoties vizuālajai mijiedarbībai ar albuma noformējumu, radio logotipiem, tālruņu kataloga attēliem un atpakaļskata kameru.

APPLE CAR PLAY

CarPlay ir gudrāks, drošāks veids, kā darba laikā iPhone izmantot transportlīdzeklī. Kad braukšanas laikā ir nepieciešamas lietas, ko vēlaties darīt savā iPhone, tās tiek novietotas tieši automašīnas iebūvētajā displejā. Jūs varat saņemt norādes, zvanīt, sūtīt un saņemt ziņojumus un klausīties mūziku – tā, lai jūs varētu koncentrēties uz ceļu. CarPlay piedāvā Siri balss vadību un ir īpaši izstrādāts jūsu braukšanas scenārijiem. CarPlay darbojas arī ar jūsu automašīnas vadības ierīcēm – pogām, skārienekrānu, skārienpaliktni. Pašas lietotnes ir pārdomātas transportlīdzeklim, tāpēc jūs varat tās izmantot, kamēr acis un rokas paliek tur, kur tām pienākas.

ANDROID AUTO

Izmantojot Android Auto ™, visas jūsu lietotnes tiks parādītas ekrānā ar saskarni, ļaujot ērti un droši piekļūt brīvroku balss vadībai, Google Maps un Google Play mūzikai, izmantojot skārienekrānu vai stūres ratu. Pateicoties šai pieejamai funkcijai, autovadītāji var koncentrēties uz ceļu, izmantojot ērtu navigāciju un balss atpazīšanu. Google, Google Play un Android Auto ir Google LLC preču zīmes

DIGITĀLĀ KABĪNE

Sākot no kartēm līdz braukšanas palīdzībai, darba datiem un pat mūzikai, visa nepieciešamā informācija tagad ir pieejama jaunajā pilnīgi digitālajā kabīnē. Augstākās klases tehnoloģijas un modernais stils no jaunāko pasažieru transportlīdzekļu interjera tendencēm nonāk jaunajā Ducato klāstā, nemainot uz funkcionalitāti orientēto dizainu

PILNA DIGITĀLA KABĪNE

Piedāvājums apvieno 7 collu digitālo TFT krāsu ekrānu un divus sānu digitālos mērierīces RPM un degvielas līmenim. Centrālais displejs nodrošina pilnu transportlīdzekļa iestatījumu un informācijas komplektu, piedāvājot lielisku pārkonfigurēšanu jebkura vadītāja vajadzībām. Aprīkots ar UConnect 10 ’radionavigāciju, kopa parāda 3D kartes un maršruta informāciju. Kopā ar ADAS atbalstu klasteris sniedz skaidru uzlabotu informāciju par vadītāju palīdzības sistēmām un brīdinājumus.

TFT KABĪNE

Jaunais standarta piedāvājums ir aprīkots ar diviem plašākiem un skaidrākiem ātruma un apgriezienu skaita mērinstrumentiem, jauniem 9 LED digitāliem mērinstrumentiem degvielas un ūdens temperatūras līmenim, kā arī centrālā 3,5 collu digitālā TFT melnbaltā ekrānā parādīti dažādi transportlīdzekļa iestatījumi un informācija.

DROŠĪBA

PIRMAIS AUTONOMISKAIS TRANSPORTLĪDZEKLIS*

Pateicoties pilnībā atjaunotajai elektriskajai arhitektūrai un elektriskajam stūres pastiprinātājam, jaunumi drošības elementos ir jaunā Ducato piedāvājuma pamatā, nodrošinot drošāku darba vietu un bezstresa braukšanas pieredzi, kas klienta rīcībā ir ar stūrmaņa palīdzību. 2. līmeņa autonomija paaugstina Ducato no vienas vadītāja sistēmas uz vairākām ADAS, kas dažādos scenārijos var pārņemt stūrēšanas, paātrināšanas un bremzēšanas scenārijus.
*Pieejams drīzumā

ADAPTĪVA KRUĪZA KONTROLE (ar APSTĀŠANĀS un UZSĀKŠANAS fukciju)

Kad adaptīvā kruīza kontrole ir iekļauta stūrmaņa komplektā, tā tiek pilnveidota ar Apstāšanās & Uzsākšanas funkcionalitāti, nodrošinot transportlīdzekļa pilnīgu apstāšanos, kad priekšā braucošais transportlīdzeklis apstājas, un atsākt darbību, kad satiksme atkal kustas. Pieejams tikai CO-DRIVER iepakojumā.

JOSLAS CENTRĒŠANA

Jaunais Ducato nosaka joslu marķierus un ceļa malas un, ja nepieciešams, autonomi stūrē, lai noturētos joslas centrā.

Pieejams tikai CO-DRIVER” komplektējumā.

SATIKSMES/SASTRĒGUMU ASISTĒŠANA

Jaunais Ducato var autonomi izvirzīt transportlīdzekli priekšā kā mērķi veikt joslu centrēšanu intensīvā satiksmē uz visiem ceļiem un uzraudzīt paralēli braucošos transportlīdzekļus, pielāgojot tā sānu trajektoriju un izvairoties no iespējamām sadursmēm. Ja satiksmes sastrēgums automātiski pilnībā aptur Ducato, tas automātiski atgriežas pie iestatītā ātruma, tiklīdz satiksme atsāk kustību. Pieejams tikai CO-DRIVER” komplektējumā.

AUTONOMA AVĀRIJAS BREMZES KONTROLE (+ GĀJĒJU un VELOSIPĒDISTU ATPAZĪŠANA)

Autonomā avārijas bremžu kontrole palielina funkcionalitāti un atpazīst gājējus un velosipēdus, kā arī citus transportlīdzekļus. Jaunais Ducato vai nu brīdinās vadītāju, vai iedarbinās autonomo avārijas bremzēšanu.

PIELĀGOJAMA KRUĪZA KONTROLE

Iestata un automātiski pielāgo ātrumu, lai saglabātu drošu attālumu no priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem, nodrošinot funkcionalitāti starp 30 km / h un transportlīdzekļa maksimālo ātrumu.
Kad transportlīdzeklis ir aprīkots ar ceļa zīmju atpazīšanu, adaptīvā kruīza kontrole kļūst par inteliģentu adaptīvo kruīza kontroli, sniedzot vadītājam ieteikumus pielāgot ātrumu atbilstoši konstatētajam ātruma ierobežojumam.

JOSLU KONTROLE

Joslu kontroles sistēma novērš nejaušu nobraukšanos no joslas, izmantojot uz priekšu vērstas kameras palīdzību uz vējstikla, veicot koriģējošu stūres vadību, lai novērstu transportlīdzekļa šķērsošanu krāsotas robežas vai ceļa malas. Taktilais brīdinājums stūres rata griezes momenta veidā kopā ar redzamiem un dzirdamiem brīdinājumiem uz instrumentu paneļa displeja brīdina vadītāju turēties joslas robežās.

INTELIĢENTS ĀTRUMA ASISTENTS

Viedā ātruma palīgierīce palīdz izvairīties no ātruma pārkāpumiem jebkurā laikā, uz ceļa atrodot ātruma brīdinājuma zīmes un atbilstoši iestatot transportlīdzekļa ātruma ierobežotāju.

VADĪTĀJA MIEGAINĪBAS NOTEIKŠANA

Sistēma uzrauga braukšanas paradumus un atklāj nogurušu braukšanu. Ja sistēma konstatē neuzmanīgus braukšanas modeļus, dzirdama skaņa un paziņojums displeja panelī pievērsīs vadītāja uzmanību.

DIGITĀLS AIZMUGURES SPOGULIS

Centrālais atpakaļskata spogulis kļūst par digitālu 9 ’’ LCD augstas izšķirtspējas displeju. Gan braucot, gan stāvot, tas nodrošina netraucētu un skaidru skatu uz aizmugurē esošo ceļu, pateicoties platleņķa augstas izšķirtspējas kamerai, kas atrodas aizmugurējā trešā bremžu signāla luktura stiprinājumā.

SĀNVĒJA ASISTENTS

Darbojas ar ātrumu, kas pārsniedz 65 km/h, un iejaucas bremzēšanā, lai palīdzētu stabilizēt transportlīdzekli, ja ir spēcīgs sānu vējš, palīdzot transportlīdzeklim novērst novirzīšanos no joslas. Standarta visā diapazonā.

PIEKABES STABILITĀTES KONTROLES SISTĒMA

Darbojas ar ātrumu, kas pārsniedz 65 km/h, un iejaucas bremzēšanā, lai palīdzētu stabilizēt transportlīdzekli, ja ir spēcīgs sānu vējš, palīdzot transportlīdzeklim novērst novirzīšanos no joslas. Standarta visā diapazonā.

AUTONOMA PĒC-SADURSMES BREMZĒŠANA

Negadījuma gadījumā automātiski iedarbojas bremzes, lai novērstu sekundāras iespējamas sadursmes. Standarta visā diapazonā.

LIETUS UN KRĒSLAS SENSORS

Sensori tiek aktivizēti ar ūdeni un krēslu, automātiski vadot stikla tīrītājus vai ieslēdzot tālās gaismas lukturus, kad samazinās gaisma.

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANA + TĀLO GAISMU ATPAZĪŠANA

Ceļa zīmju atpazīšana palīdz jebkurā laikā izvairīties no ātruma pārkāpumiem, uz ceļa atrodot ātruma brīdinājuma zīmes, savukārt tālās gaismas atpazīšana automātiski regulē gaismas, ņemot vērā pretējā virzienā braucošo transportlīdzekļu attālumu.

MIGLAS LUKTURI

Miglas lukturu opcija tagad ietver līkuma funkciju, lai nodrošinātu labāku sānu redzamību tumsā, miglas lukturi automātiski ieslēdzas, kad transportlīdzeklis pagriežas ar mazu ātrumu.

AUTO NOVIETOŠANA

AKTĪVS PARKOŠANĀS ASISTENTS

Meklējot bezmaksas autostāvvietu, jaunais Ducato sāks meklēt brīvu vietu. Kad tā tiks atrasta, tas sāks parkošanās manevru, un vadītājam atliek tikai paātrināt un bremzēt ar pedāļiem, savukārt transportlīdzeklis autonomi veic stūrēšanas manevrus un norāda, kad jāpārvietojas uz priekšu vai atpakaļ.

AIZMUGURĒJĀ KAMERA

Atjauninātā aizmugurējā autostāvvietas kamera piedāvā uzlabotu izšķirtspēju radio ekrānā, pateicoties digitālajam signālam, parāda dinamiskas režģlīnijas, kas pārvietojas atbilstoši stūres pagriezieniem, palīdzot vadītājam viegli paveikt parkošānās manevrus, parādot transportlīdzekļa ceļu.

Savietojams ar jauno UConnect 5 “, 7″ un 10” radio komplektējumu.

360° PARKOŠANĀS SENSORI

360 ° sensori ieskauj jauno Ducato – atrodas uz priekšējiem, aizmugurējiem buferiem un sānu līstēm – brīdinot vadītāju ar audio un vizuāliem brīdinājumiem, tuvojoties šķēršļiem vai dodoties cauri šaurām vietām. Audio brīdinājums palielina pīkstiena frekvenci, kad šķērslis tuvojas, līdz tas kļūst nepārtraukts. Klastera ekrānā tiek parādīts vizuāls brīdinājums, kas parāda attālumu no šķēršļa.

AIZMUGURĒJIE PARKOŠANĀS SENSORI

Sensori, kas atrodas uz aizmugurējiem buferiem, brīdina vadītāju ar akustiskiem un vizuāliem brīdinājumiem, kad transportlīdzeklis tuvojas šķēršļiem vai šaurām vietām. Akustiskais brīdinājums palielina pīkstiena frekvenci, kad šķērslis tuvojas, līdz tas kļūst nepārtraukts.

GĀJĒJU BRĪDINĀJUMS

Gājēju brīdināšanas sistēma ir skaņas signāls, kas tiek atskaņots, transportlīdzeklim lēnām braucot atpakaļgaitā, lai brīdinātu tuvumā esošos gājējus par transportlīdzekļa klātbūtni.