Ducato Kravas

EKSTERJERS

ELEKTRISKI SĀNU SPOGUĻI

Atpakaļskata spoguļi ar dubultiem paraboliskiem stikliem nodrošina panorāmisku aizmugures skatu un praktisku pielietojumu, jo tos iespējams elektroniski regulēt, atrodoties transportlīdzekļa salonā.

PRIEKŠĒJIE LUKTURI AR LED DIENAS GAITAS APGAISMOJUMA SPULDZĒM

Priekšējie lukturi ar LED dienas gaitas apgaismojuma spuldzēm nodrošina par 40% efektīvāku apgaismojumu un ir izvietoti drošā pozīcijā, kas garantē to aizsardzību potenciālu sadursmju gadījumā.

ČETRDAĻĪGA PRIEKŠPUSE

Jauno buferi veido trīs daļas un režģis, ko iespējams atvienot atsevišķi, nodrošinot ērtu un izmaksu ziņā efektīvu tehnisko apkopi. Forma garantē maksimālu aizsardzību. Režģis ir pieejams metāliski pelēkā vai maigi melnā krāsā.

PASTIPRINĀTS KORPUSS

Transportlīdzekļa galvenajām zonām, piemēram, korpusam un kustīgajām daļām, ir uzlabota noturība, izturība un uzticamība.

PIEKARE

Pieejami ir līdz pat 6 aizmugures piekares veidi:
– 1 piekare ar vienas loksnes atsperi;
– 1 komforta piekare ar vienas loksnes atsperi un stabilizatora stieni;
– 1 piekare ar divu lokšņu atsperi;
– 2 piekares ar divu lokšņu atsperi, palielinātu klīrensu un stabilizatora stieni, pieejamas arī ar 2500 kg atļauto aizmugures ass noslodzi;
– 1 piekare no kompozītmateriāla, kas nodrošina svara samazinājumu par 15 kg, ar palielinātu klīrensu un stabilizatora stieni;
– 1 pašizlīdzinoša pneimatiskā piekare, pieejama arī pneimatiskā komforta versija smagkravas pielāgojumiem

270° AIZMUGURES ATVĒRUMS

Aizmugures durvis iespējams atvērt 270° leņķī, tādējādi maksimāli atvieglojot iekraušanu un izkraušanu un optimāli palielinot darba zonu pat šaurās vietās. Īpašās eņģes ļauj nofiksēt durvis trīs dažādās pozīcijās.

KĀPŠĻI

Divi izbīdāmi kāpšļi, pa vienam aizmugurē un sānu daļā, palīdz piekļūt Ducato kravas nodalījumam. Abiem ir neslīdošs alumīnija pārklājums, un tie spēj noturēt līdz pat 150 kg svaru.

INTERJERS

WEBASTO

Pateicoties Webasto programmējamajam sildītājam Thermo Top „C”, transportlīdzekli iespējams apsildīt 24 stundas pirms izbraukšanas. Pieejama ir arī automātiskā versija bez taimera.

PLANŠETDATORU UN VIEDTĀLRUŅU TURĒTĀJS

Pateicoties savai unikālajai konstrukcijai, daudzfunkcionālajā ierīču turētājā ietilpst planšetdatori vai viedtālruņi ar līdz pat 10 collu ekrāniem. Jums vienmēr pa rokai būs savs birojs.

JAUNĀ RADIO SISTĒMA AR 7 COLLU EKRĀNU

Ducato klāsts paplašina integrētās izklaides sistēmas piedāvājumu. Jaunā informējoši izklaidējošā ierīce ir pieejama standarta versijā vai versijā ar navigācijas sistēmu: 7 collu skārienekrāns, cilvēka balss atpazīšanas funkcija, USB pieslēgvieta, DAB radio, radio vadības elementi uz stūres un saderība ar atpakaļskata kameru.
Jaunajai sistēmai ir uzlabota savienojuma izveides iespēja ar Apple CarPlay un Android AutoTM.

AUTOMĀTISKĀ KLIMATA KONTROLE

Visas Ducato versijas ir iespējams aprīkot ar manuālo vai automātisko klimata kontroli vienmērīgai gaisa sadalei salonā.

APSILDĀMIE SĒDEKĻI AR AMORTIZĀCIJU

Maksimāla komforta garantija. Priekšējos sēdekļus iespējams apsildīt, vienkārši piespiežot pogu, bet hidrauliskās atsperes un amortizācijas sistēma slāpē transportlīdzekļa kustības, padarot sēdekļus ārkārtīgi ērtus pat skarba reljefa apstākļos.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums