Ducato Kravas

APSILDĀMS VĒJSTIKLS

Ātrāka vējstikla atkausēšana un atsvīšana pat ļoti aukstos klimata apstākļos.

ELEKTRISKĀ STĀVBREMZE

Vieds pielietojums/atbrīvošana ar slēdzi. Vadītājs var aktivizēt turēšanas mehānismu, izmantojot īpašu slēdzi, kas atrodas uz paneļa; funkcionalitāti pat var automātiski iespējot, izmantojot īpašu instrumentu kopas iestatījumu.

BEZATSLĒGAS IEEJAS SISTĒMA

Atslēdziet/aizslēdziet salona un kravas durvis vai iedarbiniet motoru bez atslēgām. Kā atbalstu konkrētām misijām durvis var aizslēgt un atslēgt, turot ieslēgtu motoru.

230V KONTAKTLIGZDA

Šī opcija viegli uzlādē tādas elektriskās ierīces kā klēpjdatorus, elektrisko instrumentu akumulatorus, planšetdatorus, viedtālruņus un citas mazjaudas ierīces, kurām nepieciešama elektrība līdz 150 vatiem.

JAUNI SĒDEKĻI

Sēdekļu klāsts tiek atjaunināts, lai nodrošinātu lielāku komfortu un mūsdienīgu izskatu, izmantojot melnā un pelēkā toņa audumus. Uzlabots komforts, pateicoties jaunai sēdekļa spilvenu formai un putu lietošanai.

ĒŠANAS UN STRĀDĀŠANAS SĒDEKLIS/SOLS

Paredzēts, ka tas ir vadītāja un pasažiera palīgs darba laikā un pārtraukumos, un ir aprīkots ar priekšējo galdu, kurā var ievietot piezīmju grāmatiņas, planšetdatorus, pusdienu paplātes, kuras var pagriezt pret pasažieriem, lai nodrošinātu maksimālu komfortu, un aizmugurējo zonu, kas organizēta ar glāžu turētājiem un glabātuvēm.

CENTRĀLĀ ZONA

Jaunā centrālā vadības kāta ar USB un 12 V strāvas izvadiem, smēķētāju komplektu vai pudeles/tālruņa turētāju.

GAISA VENTILĀCIJAS IR SATĪNA HROMA VAI SPĪDĪGI MELNAS

Ērta gaisa plūsmas pielāgošana, pieejama standarta spīdīgi melnā krāsā vai pēc izvēles ar satīna hroma apdari.

ELEKTRISKA ĀDAS STŪRE

Ērtāks un saistošāks loka dizains un jaunas komandas, kas atrodas uz un aiz sānu spieķiem, kas ietīti ar ādu, satīna hroma dekoratīviem rāmjiem un spīdīgi melnām komandām. Jaunā elektriskā stūres pastiprinātāja sistēma aizstāj hidraulisko sistēmu, un tā ietilpst visu produktu klāstā. Pateicoties barošanas tehnoloģijai, kas pielāgo stūres spēkus transportlīdzekļa ātrumam, jaunā komanda palielina stūres precizitāti un nodrošina daudz lielāku braukšanas prieku, vienlaikus samazinot piepūli stāvēšanas manevru laikā, uzlabojot arī degvielas patēriņu un samazinot CO2 izmešus.

DIGITĀLĀS KABĪNES

Ducato var pasūtīt ar 7 collu pilnīgu digitālo TFT krāsu ekrānu, kas nodrošina pilnu transportlīdzekļa iestatījumu un informācijas komplektu, piedāvājot lielisku pārkonfigurēšanu jebkurām vadītāja vajadzībām. Kamēr standarts ir 3,5 “TFT pilota kabīne, aprīkota ar diviem plašākiem un skaidrākiem ātruma un apgriezienu skaita mērinstrumentiem, kā arī jauniem 9 LED digitālajiem mērierīcēm degvielas un ūdens temperatūras līmenim.

UCONNECT RADIO

Ducato piedāvā no 5 ”līdz 10” izmēra informācijas un izklaides sistēmas. Visiem no tiem ir uzlabots krāsu displejs, 7 un 10 collu pamatā ir Android operētājsistēma, tie ir viegli savienojami ar tālruni un piedāvā pilnīgu viedtālrunim līdzīgu saskarni, savukārt 5 collām ir Bluetooth un balss palīgs.

PĀRNESUMKĀRBAS KOMANDA

Pārveidota pārnesumkārbas komanda gan manuālajā, gan automātiskajā versijā, pieejama arī ar ādas apakšējo virsbūvi.

DURVJU APDARE

Pilnībā pārveidots durvju interjers tagad ir pilnībā pārklāts, nodrošinot lielāku izturību un lielāku vietu, pateicoties jaunajām 4 lāpstiņām ar dažādu izmēru un atrašanās vietu.

AUTOMĀTISKĀ KLIMATA KONTROLE

Jauns klimata kontroles dizains ar plašu centrālo displeju, kas parāda gaisa temperatūras, gaisa sadalījuma un ventilācijas ātruma iestatīšanu. Sistēma piedāvā 7 virzienu sadalījumu un jaunu ‘’Max A/C“ funkciju, lai uzlabotu dzesēšanas veiktspēju.

BEZVADU TELEFONA LĀDĒTĀJS

Droša vieta panelī, kur ērti ievietot un uzlādēt viedtālruni. Tā atrodas spārnā zem klimata kontroles sistēmas ar automātisku klimata kontroli vai jaunā centrālā glāžu turētāja centrālajā daļā ar manuālo vadības sistēmu.

LED LUKTURI

Jaunie augstas veiktspējas pilni LED priekšējie lukturi kļūst par jauno augstākā līmeņa piedāvājumu ārējā apgaismojuma ziņā.

Sastāv no jauna DRL LED ‘’ gaismas stara ’’ ar evolucionāru ģimenes sajūtu un asāku stilu, LED tālās un tuvās gaismas un LED pagrieziena rādītāju ar vilkšanas efektu.

REGULĒJAMAS PNEIMATISKĀS PIEKARES

Piedāvā pašizlīdzināšanas funkciju un iespēju samazināt slodzes slieksni, kad transportlīdzeklis ir novietots, aktivizējot īpašus slēdžus uz paneļa. Transportlīdzeklis vienmēr ir līdzsvarots neatkarīgi no slodzes sadalījuma.