Jaunais Doblo

PROJEKCIJAS EKRĀNS

Projekcijas ekrānā (angliski Head-Up Display) varēsiet redzēt visu svarīgāko automašīnas vadīšanas informāciju, nenovēršot acis no ceļa. Tajā varēsiet novērot galveno informāciju: ātrumu, navigācijas norādes un saņemt brīdinošos signālus.

8 COLLU SKĀRIENJUTĪGS EKRĀNS

Informācijas sistēma, kas sasniedzama ar 8 collu krāsainu skārienjutīgs ekrānu, kurā lejupielādētas “Apple CarPlay” un “Android Auto™” sistēmas, digitālais radio uztvērējs (DAB). Tāpat var būt integrēta 3D navigācijas sistēma, kura parādīs tuvākās degvielas uzpildes stacijas, automašīnu stāvlaukumus, vietējos laikapstākļus un citus apmeklējamos objektus.

“APPLE CARPLAY”

“CarPlay” – tas ir ātrākais un drošākais veids, kā pieslēgties pie sava “iPhone”, vadot automašīnu. Viss, kas Jums nepieciešams, tiek pasniegts taisni skārienjutīgajā ekrānā. Varat saņemt braukšanas instrukcijas, zvanīt pa tālruni, saņemt un sūtīt īsziņas un klausīties mūziku, savukārt visu uzmanību veltīt ceļam. “CarPlay” sistēmā integrēts “Siri” balss asistents, kurš tāpat darbojas ar stūrē integrētajām pogām. Visas ar “CarPlay” saskaņotās programmas izveidotas tā, lai tās būtu iespējams viegli un intuitīvi sasniegt, nenovēršot acis no ceļa.

“ANDROID AUTO™”

Sēžot pie stūres, varēsiet viegli un droši izmantot savu saturu vai “Google Maps” un “Google Play Music”. “Android Auto™” parādīs visas saskaņotās programmas skārienjutīgajā ekrānā. Visas sniegtās funkcijas varēsiet ērti sasniegt, izmantojot balss komandas, pogas uz stūres vai skārienjutīgajā ekrānā.

DROŠĪBA UN PALĪDZĪBA VADOT AUTOMAŠĪNU

17 aktīvās un pasīvās drošības sistēmas,
Jaunajā “Doblò” lejupielādētas augstākās klases tehnoloģijas un drošības sistēmas, kuras nodrošinās drošību ikdienas ceļojumos.

SATIKSMES JOSLU SAGLABĀŠANAS SISTĒMA

Šī aktīvā drošības sistēma tiks nodrošināta, kad ievērosiet ceļa joslu ierobežojumus. Kad sistēma konstatēs, ka ir apdraudējums nejaušā veidā šķērsot satiksmes joslu, stūres mehānisms palēnām tiks koriģēts, lai automašīna saglabātos sākotnējajā satiksmes joslā.

BRĪDINĀJUMS PAR PRIEKŠPUSES SADURSMI + AKTĪVĀ AVĀRIJAS BREMZĒŠANA

Kad izveidojas saduršanās apdraudējums ar priekšpusē braucošo transportlīdzekli vai citu satiksmes dalībnieku, šī aktīvā drošības sistēma brīdinās Jūs, savukārt, ja ir nepieciešamība, samazinās automašīnas ātrumu.

AUTOVADĪTĀJA NOGURUMA ATPAZĪŠANAS SISTĒMA

Sistēma novēro autovadītāja izturēšanos un konstatē primārās automašīnas vadītāja noguruma pazīmes. Ja sistēma konstatē, ka automašīnas vadītāja modrība ir samazinājusies, ieslēdzas skaņas un video signāls, kurš piedāvā automašīnas vadītājam apstāties un atpūsties.

DIGITĀLAIS SPOGULIS

5 collu digitālajā aizmugures skata spogulī tiek atainoti skati, kas tiek piefiksēti ar 2 kamerām: viena kamera ir zem labā, aizmugures skata spoguļa, savukārt otra – virs aizmugurējām kravas nodalījuma durvīm. Tādēļ digitālajā spogulī iespējams redzēt skatus no 3 dažādiem stūriem: aizmugures, sāniem un plašā leņķī. Šī sistēma palīdzēs Jums pilnībā droši izpildīt jebkādu manevru.

PROJEKCIJAS EKRĀNS

Nenovērsiet acis no ceļa, jo svarīgākā informācija Jums būs taisni priekšā. Projekcijas ekrānā tiek atainota informācija no vadības paneļa.

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANA

Priekšējā stikla virspusē ir iemontēta daudzfunkcionāla kamera, kura atpazīst ceļa zīmes, savukārt “Doblò” drošības sistēma automātiski tās atpazīst un ataino informāciju vadības panelī.

AKLĀS ZONAS ATPAZĪŠANA

Sistēma Jūs brīdinās, ka Jūsu automašīnas aklajā zonā atradīsies cits transportlīdzeklis.

SAĶERES AR CEĻA VIRSMU KONTROLE + NOBRAUKŠANA NO KALNA *

Šī sistēma optimizē saķeri, izvēloties vienu no pieciem dažādiem saķeres režīmiem, izmantojot centrālajā konsolē esošo rotējošo slēdzi. *nav pieejama “Combi” versijām.

AUTOMĀTISKĀS TĀLĀS GAISMAS

Šī funkcija nodrošina automātisku tālo un tuvo gaismu pārslēgšanos, atkarībā no satiksmes intensitātes vai kad pretējā virzienā pietuvojas citi transportlīdzekļi.

PIEKABES STABILITĀTES KONTROLE

Šī papildus ESP funkcija nosaka piekabes kustēšanos un ietekmē transportlīdzekļa bremžu sistēmu, lai stabilizētu velkošā transportlīdzekļa kustēšanos.

NOKALNES PALĪGSISTĒMA

Šī sistēma novērš nevēlamu automašīnas kustēšanos nokalnē, palaižot vaļā bremžu pedāli.

AUTOMAŠĪNAS NOVIETOŠANAS STĀVĒŠANAI ASISTENTS

Jaunais “Doblò”, atkarībā no automašīnas izmēra, atradīs brīvas stāvlaukuma vietas un pārvaldīs automašīnas vadīšanas sistēmu, lai Jums palīdzētu veikt manevrus. Jums tikai vajadzēs parūpēties par akcelerāciju un bremzēšanu.

BEZ ATSLĒGU ATSLĒGŠANAS / IEDARBINĀŠANAS SISTĒMA

Atslēgu turiet kabatā. Jaunais “Doblò” atpazīs Jūs, tikko kad pieiesiet pie automašīnas.

AIZMUGURĒJĀ SKATA KAMERA

Jaunajā “Doblò” ir iemontēta aizmugurējā skata kamera, kura palīdzēs viegli izpildīt pat vissarežģītākos manevrus.