Jaunais Doblo

Jaunais Doblo

From

 • MAGIC CARGO

  Viegli pārkārtojams kravas iedalījums palielina automašīnas universālumu. Automašīnas priekšpusē ir 3 sēžamās vietas, savukārt noliecot sēdekli, iespējams palielināt kravas iedalījuma garumu un tilpumu: tilpums palielinās 0,5 m³ (pavisam kopā 4,4 m³) un iespējams transportēt līdz 3,44 m garu kravu. Jaunais Doblo lieliski piemērots Jūsu ikdienas uzdevumiem, lietderīgā slodze sasniedz līdz 1000 kg.

 • ELEKTRISKAIS

  Jauno “Doblò” iespējams komplektēt ar trīs dažādiem dzinējiem: dīzeļa, benzīna vai jauno – pilnībā elektrisko dzinēju. Neatkarīgi no dzinēja, kravas iedalījuma tilpums saglabājas tāds pat, tādēļ elektriskais Doblo ir tāds pat universāls kā ar iekšdedzes dzinēju.

 • DIGITĀLAIS SPOGULIS

  Tā ir inovatīva funkcija, kura papildina jaunā “Doblò” augstākās klases drošību un ADAS iekārtu. 5 collu digitālajā aizmugures skata spogulī tiek atainoti skati, kas tiek piefiksēti ar 2 kamerām: viena kamera ir zem labā, aizmugures skata spoguļa, savukārt otra – virs aizmugurējām kravas nodalījuma durvīm. Tādēļ digitālajā spogulī iespējams redzēt skatus no 3 dažādiem stūriem: aizmugures, sāniem un plašā leņķī.

 • AUGSTĀKĀ LĪMEŅA DROŠĪBAS FUNKCIJAS

  17 aktīvās un pasīvās automašīnas vadīšanas palīgsistēmas (angliski Advance Driving Assistance Systems, ADAS), kuras palīdzēs Jums droši pildīt uzdevumus.

CREW CAB

CREW CAB Versija ar garāku virsbūvi (L2) un papildus sēžamvietām. Viegli piemērojamas pēc vajadzībām: papildus sēžamvietām otrajā sēdekļu rindā vai lielāks kravas iedalījums.

CARGO VAN

Jaunais Doblo iespējams ar diviem dažādiem garumiem: Standarta 4,4m (L1) un Maxi 4,75m (L2).