Ducato Conversion

VIEGLĀK UN EKONOMISKĀK

Jaunais FIAT “Ducato” komplektējams ar novatoriskajiem MULTIJET II EURO 6 dzinējiem, kuru degvielas patēriņš ir no 5,8 l/100 km, bet CO2 emisija sasniedz 158 g/km. Sasniegt mazāku degvielas patēriņu un vidē izdalīt mazāk kaitīgu vielu palīdzēs vieglāka aizmugures piekare un pilnveidota automašīnas konstrukcija. Pateicoties tai, samazinās kopējais automašīnas svars.

 

MODERNĀK

FIAT “Ducato” modelī integrētas modernās tehnoloģijas. Elektroniskā stabilitātes kontrole (ESC) visos “Ducato” modeļos tiek uzstādīta kā standarta aprīkojums. Tā palīdz samazināt virsbūves svārstības, uzlabos vadīšanas kvalitāti un pasargās transportējamo kravu no negaidītām kustībām. Uzstādīti arī kravas sensori, izslīdēšanas sistēmas un elektroniskais bremzēšanas asistents. Papildus var pasūtīt izbraukšanas no satiksmes joslas brīdināšanas un ceļa zīmju atpazīšanas sistēmas, kā arī pilnpiedziņas sistēmu 4×4. Visu modeļu radio atskaņotāji tiek komplektēti ar “Bluetooth®” sakaru tehnoloģiju un var spēlēt MP3 formāta mūzikas failus. Papildus var pasūtīt skārienjutīgu ekrānu, navigācijas sistēmu un atpakaļskata kameru.

DROŠĀKAI VADĪŠANAI

Atpakaļskata sistēma ir noderīga, novietojot automašīnu šaurā stāvvietā vai sliktas redzamības gadījumā. Ieslēdzot atpakaļgaitu, automātiski ieslēdzas 4 sensori, kuri brīdina, ja tuvojaties šķēršļiem. Atpakaļskata kamera ar trešo bremžu lukturi sūta nofilmēto attēlu uz piederumu paneļa radio aparātā integrēto 5 collu skārienjutīgo ekrānu. Atpakaļskata spoguļiem var izmantot elektronisko regulēšanu, miglas novēršanas un elektriskas nolikšanas funkcijas.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums