Ducato šasijas

ČETRDAĻĪGA PRIEKŠPUSE

Jauno buferi veido trīs daļas un režģis, ko iespējams atvienot atsevišķi, nodrošinot ērtu un izmaksu ziņā efektīvu tehnisko apkopi. Forma garantē maksimālu aizsardzību. Režģis ir pieejams metāliski pelēkā vai maigi melnā krāsā.

PRIEKŠĒJO LUKTURU MAZGĀTĀJI

Pateicoties augstspiediena strūklai, izbīdāmie priekšējo lukturu mazgātāji spēj nomazgāt visu priekšējo lukturu virsmu, braukšanas laikā uzlabojot redzamību un tādējādi palielinot drošību.

PRIEKŠĒJIE LUKTURI AR LED DIENAS GAITAS APGAISMOJUMA SPULDZĒM

Priekšējie lukturi ar LED dienas gaitas apgaismojuma spuldzēm nodrošina par 40% efektīvāku apgaismojumu un ir izvietoti drošā pozīcijā, kas garantē to aizsardzību potenciālu sadursmju gadījumā.

ZEMGRĪDAS INSTRUMENTU KĀRBA

Zem kravas platformas ir uzstādīts papildu praktisks instrumentu nodalījums (papildaprīkojums), drošai nelielu instrumentu pārvadāšanai.

ELEKTRISKI SĀNU SPOGUĻI

Atpakaļskata spoguļi ar dubultiem paraboliskiem stikliem nodrošina panorāmisku aizmugures skatu un praktisku pielietojumu, jo tos iespējams elektroniski regulēt, atrodoties transportlīdzekļa salonā.

MIGLAS LUKTURI

Miglas lukturi ir uzstādīti priekšējā bufera apakšdaļā, garantējot maksimālu redzamību.

FIKSĒTĀ KRAVAS PLATFORMA

Scattolini alumīnija kravas platforma ar sasveramiem, atlokāmiem sānu paneļiem. Pieejama arī tērauda versija. Patentēti regulējami fiksatori ar pretvibrāciju un stabilizācijas mehānismu, nerūsošā tērauda tapas un PVC rāmis garantē maksimālu praktiskumu ikvienā situācijā. Pieejami ikviena garuma transportlīdzekļiem.

PASTIPRINĀTS KORPUSS

Transportlīdzekļa galvenajām zonām, piemēram, korpusam un kustīgajām daļām, ir uzlabota noturība, izturība un uzticamība.

PNEIMATISKĀ PIEKARE

Pneimatiskā piekare nodrošina transportlīdzekļa stabilitāti jebkāda veida noslodzes apstākļos. Stacionārā stāvoklī ir iespējams palielināt vai samazināt transportlīdzekļa klīrensu, atvieglojot kravas iekraušanu.

PIEKARE

Pieejami ir līdz pat 6 aizmugures piekares veidi:
– 1 piekare ar vienas loksnes atsperi;
– 1 komforta piekare ar vienas loksnes atsperi un stabilizatora stieni;
– 1 piekare ar divu lokšņu atsperi;
– 2 piekares ar divu lokšņu atsperi, palielinātu klīrensu un stabilizatora stieni, pieejamas arī ar 2500 kg atļauto aizmugures ass noslodzi;
– 1 piekare no kompozītmateriāla, kas nodrošina svara samazinājumu par 15 kg, ar palielinātu klīrensu un stabilizatora stieni;
– 1 pašizlīdzinoša pneimatiskā piekare, pieejama arī pneimatiskā komforta versija smagkravas pielāgojumiem

MAXI VERSIJA

Ducato nodrošina risinājumu ikvienai prasībai, arī attiecībā uz izturību. Varat paļauties uz Maxi versijas (4,2 tonnas) un 3,5 tonnu transportlīdzekļu mehāniskajām priekšrocībām, piekari un bremžu sistēmu.

NOLOKĀMS AIZMUGURES KĀPSLIS

Aizmugures borts ir aprīkots ar nolokāmu kāpsli, kas atvieglo kravas iekraušanu un izkraušanu.

WEBASTO

Pateicoties Webasto programmējamajam sildītājam Thermo Top „C”, transportlīdzekli iespējams apsildīt 24 stundas pirms izbraukšanas. Pieejama ir arī automātiskā versija bez taimera.

PLANŠETDATORU UN VIEDTĀLRUŅU TURĒTĀJS

Pateicoties savai unikālajai konstrukcijai, daudzfunkcionālajā ierīču turētājā ietilpst planšetdatori vai viedtālruņi ar līdz pat 10 collu ekrāniem. Jums vienmēr pa rokai būs savs birojs.

JAUNĀ RADIO SISTĒMA AR 7 COLLU EKRĀNU

Ducato klāsts paplašina integrētās izklaides sistēmas piedāvājumu. Jaunā informējoši izklaidējošā ierīce ir pieejama standarta versijā vai versijā ar navigācijas sistēmu: 7 collu skārienekrāns, cilvēka balss atpazīšanas funkcija, USB pieslēgvieta, DAB radio, radio vadības elementi uz stūres un saderība ar atpakaļskata kameru.
Jaunajai sistēmai ir uzlabota savienojuma izveides iespēja ar Apple CarPlay un Android AutoTM.

TERMONODALĪJUMS

Aktivizējot kondicionēšanas sistēmu, termonodalījums uzturēs vēsu pārtiku un dzērienus.

APSILDĀMIE SĒDEKĻI AR AMORTIZĀCIJU

Maksimāla komforta garantija. Priekšējos sēdekļus iespējams apsildīt, vienkārši piespiežot pogu, bet hidrauliskās atsperes un amortizācijas sistēma slāpē transportlīdzekļa kustības, padarot sēdekļus ārkārtīgi ērtus pat skarba reljefa apstākļos.

DIVVIETĪGS SĒDEKLIS AR NOLOKĀMU GALDU

Priekšējiem pasažieriem ir pieejams vienvietīgais sēdeklis kā papildaprīkojums vai, pateicoties plašajai kabīnei, standarta aprīkojuma divvietīgais sēdeklis, kura vidusdaļas atzveltne transformējas praktiskā galdā. Abas versijas ir aprīkotas ar trīs punktu drošības jostām un atsevišķiem galvas balstiem.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums