Fiorino Cargo

PRODUKTIVITĀTE

Mazs furgons ar lielu vērienu.

EURO 6 DZINĒJI

EURO 6 dzinēji lieliski sader ar patīkamu, klusu braukšanu, zemām ekspluatācijas izmaksām un garantētu uzticamību un vides aizsardzību.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ

Visi “Fiorino” modeļi nodrošina mazu degvielas patēriņu.

Ar 1,3 MULTIJET 80 ZS dīzeļdzinējs un “Start & Stop” sistēmu tiks patērēti vien 3,9 l degvielas uz katriem 100 km jauktā režīmā:

  • “Start&Stop” ir sistēma, kas izslēdz dzinēju, ja automašīna stāv uz vietas, piemēram, degot sarkanajam luksofora signālam, un automātiski to ieslēdz, kad tiek nospiests sajūga pedālis;
  • ar 1,4 8 V 77 AG EURO 6 dzinēju uz katriem 100 km tiks patērēti 6,9 l degvielas;
  • ar tādu automašīnu varēsiet braukt pat tur, kur parastajām automašīnām braukt ir aizliegts (ar vides aizsardzību saistīto satiksmes ierobežojumu dēļ).

 

Gludo nodalījumu, kurā glabā gāzes balonu, arī varēsiet izmantot: tajā ir speciāla kravas kaste ar vāku un 4 kravas stiprināšanas āķiem. Noņemot vāku, būs pietiekami daudz vietas dažāda lieluma priekšmetu glabāšanai.

Speciāli autoparkiem paredzēts ātruma ierobežotājs.

Varēsiet izvēlēties vienu no četriem dažādiem maksimālā “Fiorino” ātruma iestatījumiem.

Vēl atbildīgāka braukšana, mazāks degvielas patēriņš un vēl lielāka drošība. Var pielāgot tikai dīzeļdzinējiem.

Saplānota tehniskā apkope

Vēl garāki tehniskās apkopes intervāli produktīvāka darba nodrošināšanai: ar MULTIJET dīzeļdzinējiem tehniskā apkope būs jāveic tikai ik pēc 30 000 km, tāpēc ietaupīsiet ne tikai laiku, bet arī naudu.

“COMFORT-MATIC” TRANSMISIJA

Automātiskās transmisijas komforta un mehāniskās transmisijas efektivitātes kombinācija.

Robotizētā automātiskā transmisija – ātra reakcija, mehāniskajai transmisijai raksturīga precizitāte un iespēja nelietot sajūga pedāli. Tāpat, kā automātiskās transmisijas gadījumā. Lielāka produktivitāte un mazāks degvielas patēriņš.

Varat izvēlēties darbības režīmu:

  • automātisko – parastai braukšanai;
  • automātiskais / ekonomiskais – mazākam degvielas patēriņam;
  • mehāniskais – sekvences.