Doblò Combi

DROŠĪBA

Drošība darbā ir pats svarīgākais! Ar jauno “Doblò Combi” jutīsieties droši, vadot auto jebkādos apstākļos, jo par jūsu un citu pasažieru drošību ir padomāts.

MODERNĀKA

FIAT “Doblò Combi” modelī ir visvajadzīgākās tehnoloģijas. Elektriskās stabilitātes kontrole (ESC) palīdzēs samazināt virsbūves svārstības, uzlabos vadīšanas kvalitāti un pasargās transportējamo kravu no negaidītām kustībām. Uzstādīti arī kravas sensori, izslīdēšanas sistēmas un elektroniskais bremzēšanas asistents. Papildus var pasūtīt izbraukšanas no satiksmes joslas brīdināšanas un ceļa zīmju atpazīšanas sistēmas. Riepu spiediena fiksēšanas sistēma pastāvīgi pārbaudīt spiedienu riepās, tāpēc jebkāds spiediena zudums tiek parādīts vadītāja datora ekrānā.

FUNKCIONĀLĀK UN DROŠĀK

FIAT “Doblò Combi” izstrādāts tā, lai būtu vadošais no ekspluatācijas īpašību un ergonomisko risinājumu viedokļa, kā arī iespējas pielāgoties pie vajadzīgā kravas lieluma vai darba situācijas. 180° leņķī atveramās aizmugures durvis palīdzēs ērti un droši iekraut automašīnā un pārvadāt kravas. Speciāli modelētais zemais slieksnis atvieglos un paātrinās darbu, bet funkcionālie durvju rokturi sniegs iespēju atvērt durvis pat ar vienu pirkstu.