Doblò cargo

EKSTERJERS

UNIKĀLS STILS UZLABOTAI FUNKCIONALITĀTEI UN SNIEGUMAM

Doblò Cargo ir pilnībā atjaunots priekšgals, piešķirot bagātīgu stilu un daudzveidīgu tehnoloģisko aprīkojumu. Dzinēja pārsega un priekšējā bufera līnijas uzlabo aerodinamiku, garantējot labāku efektivitāti, pat braucot lēnā ātrumā.

SĀNU DURVIS

Pateicoties plašajam atvērumam, slīdošās durvis nodrošina ērtu piekļuvi bagāžas nodalījumam pat šaurās vietās.

ERGONOMISKI ROKTURI

Doblò Cargo durvju rokturi ir izstrādāti ergonomikas un robustā stila optimizēšanai: salona rokturi nodrošina ērtu durvju atvēršanu, savukārt vertikāli izvietotie ārējie rokturi atvieglo atvēršanu un aizvēršanu.

AIZMUGURES DURVIS

Aizmugures durvis, pateicoties iespējai tās atvērt 180° grādu leņķī, izceļas ar savu lietošanas praktiskumu un funkcionalitāti.

SAVĀ KLASĒ LABĀKĀ AUTOMAŠĪNA

Zemais iekraušanas slieksnis uzlabo kravas iekraušanu/izkraušanu, bet vairāk nekā 5 m3 tilpums, 1 tonnas kravnesība un 2,1 m salona garums padara Doblò Cargo ideāli piemērotu jebkādam pielietojumam, tādējādi apstiprinot „Savā klasē labākās” automašīnas un labākā darba palīga titulu.

INTERJERS

SALONA TREŠAIS SĒDEKLIS

Daudzfunkcionālais priekšējais sēdeklis ne vien nodrošina sēdvietu 3 personām, bet ir aprīkots arī ar plašu uzglabāšanas nodalījumu tā apakšā. Noliecamo vidējo sēdekli ir iespējams izmantot kā galdu, roku balstu vai dokumentu turētāju, bet sānu sēdeklis, kas arī ir nolokāms, ļauj pārvadāt garus priekšmetus, kurus ir iespējams nostiprināt, izmantojot atzveltnes aizmugurē uzstādītos praktiskos fiksēšanas āķus.

UCONNECT™ NAVIGĀCIJAS UN RADIO SISTĒMA AR BLUETOOTH® UN AUX/USB PIESLĒGVIETU

UconnectTM informējoši izklaidējošā sistēma ar priekšējā panelī integrēto 5 collu krāsaino ekrānu ir aprīkota ar noderīgiem stūres vadības elementiem. Bluetooth® saskarne (brīvroku profils) ļauj jums, nenovēršot skatu no ceļa un neatlaižot stūri, veikt zvanus mobilajā tālrunī un atbildēt uz tiem, noklausīties un nosūtīt teksta ziņojumus un atskaņot mūziku.
Aux-In un USB pieslēgvietas nodrošina iespēju klausīties mūziku dažāda veida formātos.

UZGLABĀŠANAS NODALĪJUMI

Vidējais uzglabāšanas nodalījums ar neslīdoša materiāla pārklājumu ir noderīgs tādu priekšmetu glabāšanai, kuriem nepieciešama ātra piekļuve. Bet uzglabāšanas nodalījums durvju panelī vienlaikus spēj ietilpināt vienu 1,5 l pudeli, divas 0,5 l pudeles un vienu A4 formāta kladi.