Fiat Professional iepazīstina ar jauno Ducato Electric automašīnu

Fiat Professional iepazīstina ar jauno Ducato Electric automašīnu

Auto ražotājs Fiat sniedzis pirmo ieskatu jaunumā, kas Fiat un Fiat Professional tirdzniecības vietās parādīsies jau 2020. gadā – tas ir pirmais pilnībā elektriskais ražotāja auto modelis. Ducato Electric ir veidots saskaņā ar FCA Grupas augstākajiem kvalitātes standartiem, un jaunais auto būs pieejams ar tādiem pašiem virsbūves un ietilpības variantiem kā ierastais Ducato, savukārt kravnesības ziņā tas sasniegs labāko rādītāju klasē – 1 950 kilogramus.

Šis auto modelis izveidots, balstoties uz padziļinātu komerciālo automašīnu izmantošanas un nepieciešamības analīzi, kas veikta kopā ar lielākajiem uzņēmuma klientiem, lai spētu piedāvāt automašīnu ar dažādām pircēju vēlmēm pielāgotu kravnesību un veiktspēju. Aptaujas rezultāti liecina, ka jau šobrīd vairāk kā 25% tirgus dod priekšroku elektriskajiem auto ar akumulatoru (Battery Electric Vehicle), vērtējot ikdienas lietošanu, dinamiskumu un veiktspēju, tāpēc ir skaidrs, ka patērētāji ir gatavi un jau gaida izmaiņas auto tirgū.

Nākamais solis Ducato attīstībā

Jaunais Electric Ducato piedāvās iespēju izvēlēties arī dažādus akumulatoru variantus robežās no 220 līdz 360 km (Eiropas Jaunā braukšanas cikla (NEDC) dati). Auto maksimālā jauda ir 90kW, maksimālais griezes moments 280 Nm, savukārt enerģijas patēriņa optimizācijas nolūkos auto ātruma ierobežojums noteikts līdz 100 km/h. Taču tas, ka auto tiek darbināts ar elektrību, nebūt neskar tā stiprāko pusi – jaunais Ducato aizvien piedāvā vienu no labākajiem ietilpības rādītājiem klasē (10 līdz 17 m3) un tā kravnesība ir labākā savā kategorijā – līdz pat 1 950 kg.

Jaunais Ducato kārtējo reizi sasniedzis savus centienus aizvien pilnveidoties, turpinot gandrīz 40 gadu ilgu modeļa attīstību. Lieliska veiktspēja, draudzīgums videi un fokuss uz kopējām ekspluatācijas izmaksām – tās ir lietas, uz ko koncentrējas ražotājs, lai pēc iespējas labāk apmierinātu klientu dažādās vēlmes. Tieši tas raksturo arī Ducato Electric, pirmo pilnībā elektrisko Fiat Professional auto modeli, kura dizains un uzbūve veidoti, balstoties uz FCA Grupas augstākajiem kvalitātes standartiem.

Automašīna mūsdienīgam profesionālim

Dažādu uzņēmējdarbības jomu profesionāļi ir tie, kuri varētu būt pirmie tehnoloģijas aktīvie lietotāji, ņemot vērā tiešsaistes tirdzniecības izaugsmi, pasta un kurjeru servisu, kā arī ēdienu piegādes popularitāti un nepieciešamību nodrošināt ātru un ērtu nokļūšanu pilsētu centrā, kur aizvien biežāk tiek ierobežota ierasto degvielas darbināto auto satiksme.  Klienti, kuri šobrīd jau izrāda interesi par elektroauto, bieži vien darbojas jomās, kur īpaša nozīme tiek piešķirta tieši auto ekspluatācijas izmaksām, viņiem nereti ir zema maršrutu dažādība, auto tiek lietots teju katru dienu, taču dienā netiek nobraukts īpaši liels attālums.

Sekojot modeļa inovatīvajam attīstības garam, Ducato Electric ir veidots proaktīvā sadarbībā ar klientiem pilotprojektu veidā, iesaistot dažādus lielus nozaru pārstāvjus, lai maksimāli izmantotu viņu zināšanas un veiksmīgi identificētu visus nepieciešamos pielāgojumus un īpašības, kas automašīnu padarītu individuāli pielāgojamu katra braucēja vajadzībām. Ar šādu pieeju Fiat Professional cer piedāvāt pilnu elektriskās pārvietošanās risinājumu klāstu, nodrošinot izvēles iespējas ne tikai dažādiem uzņēmējdarbības mērķiem, bet arī risinājumus no pārvietošanās līdzekļiem līdz infrastruktūrai, neaizmirstot nevienu virzienu plašajā pakalpojumu sniegšanas lauciņā, kurā nemitīgi pieaug mobilitātes prasības.

Kopumā Fiat Professional ir efektīvi izmantojuši savas zināšanas par tehnoloģijām un ilgo pieredzi auto ražošanā, lai radītu sava pārdotākā auto modeļa elektrisko versiju. Tas spēj nodrošināt risinājumus pavisam atšķirīgu klientu dažādajām vajadzībām, piedāvājot inovācijas, veiktspēju un elastīgumu, un saskaņā ar Ducato saukli “vairāk tehnoloģiju, vairāk efektivitātes, vairāk vērtības”, ražotāji klientiem piedāvā tirgus efektīvākā un daudzveidīgākā busiņa versiju bez izmešiem.