PIEKRĪTU

Ziņas

Konkurss FLEET VAN AWARDS 2014: FIAT PROFESSIONAL NOSAUKUMS „VAN FLEET MANUFACTURER OF THE YEAR” („GADA LABĀKAIS KOMERCAUTOMOBIĻA RAŽOTĀJS”)

22 September 2015

NEWS_04

  • 2014. gadā izdevums „Fleet Van Awards” nolēma apbalvot Fiat Professional par „īpašām rūpēm par klientiem, kuri veido savu autoparku, un uzņēmuma vēlmi strādāt, ņemot vērā autoparku pārvaldītāju vēlmes”.

Žūrijas komisija atzina, ka Fiat Professional ir „etalons, pēc kura vērtējami visi furgonu ražotāji”.

Pēc pirmā darbības gada automobilis Fiat Fiorino tika atzīts par „City Van of the Year” (Gada pilsētas furgonu), un šo titulu tas izpelnījās, pateicoties nepārspējamai praktiskuma, komforta un ekonomijas kombinācijai, kā arī lieliskam oficiālo izplatītāju sniegtajam atbalstam.

Lielbritānijas prestižajā konkursā „Fleet Van Awards 2014” Fiat Professional ieguva titulu „Van Fleet Manufacturer of the Year” (Gada labākais komercautomobiļa ražotājs), kas ir nozīmīgs novērtējums ne tikai attiecībā uz Fiat Professional piedāvājuma daudzveidību, bet arī šā zīmola centieniem pastāvīgi uzlabot tā piedāvāto pakalpojumu apjomu un kvalitāti visiem autoparku klientiem Apvienotajā Karalistē.

Šis ir jau septītais gads, kad prestižais ikgadējais konkurss „Fleet Van Awards” izsaka atzinību automobiļu ražotājiem, autoparku operatoriem un piegādātājiem, šo uzdevumu uzticot starptautisku ekspertu žūrijas komisijai, tostarp Fleet News/Fleet Van redakcijas komandai.

Piešķirot uzņēmumam FIAT Professional balvu „Van Fleet Manufacturer of the Year”, Fleet Van žūrijas komisija atzina: „Pagājušā gada augstu novērtētais automobiļu ražotājs autopārvadātāju uzņēmumiem beidzot nostiprinājis savu visaugstāko vietu pēc produktu kvalitātes uzlabošanas un ražotāja atbalsta nodrošināšanas autopārvadātāju uzņēmumiem un plašākai autoparku nozarei. Fiat Professional ir cienīgs šā apbalvojuma ieguvējs, ņemot vērā tā īpašās rūpes par saviem klientiem — autoparku uzņēmumiem —, lielisko piedāvāto automobiļu klāstu, kā arī vēlēšanos ieklausīties autoparku vadītāju viedoklī.”

Žūrijas komisija īpaši norādīja uz inovācijām, piemēram, FIAT Professional rezerves daļu piegādes politiku, kas samazina dīkstāves laiku un uzlabo transportlīdzekļu izmantošanas koeficientu, kā arī faktu, ka tā transportlīdzekļi un dzinēji veido daudzu citu ražotāju modeļu pamatu. Žūrijas komisija noslēgumā atzina: „Fiat Professional ir etalons, pēc kura mēs vērtējam visus furgonu ražotājus.”

Trešajā ekspluatācijas gadā modelis Fiat Fiorino spēcīgā konkurencē ir atzīts par „City Van of the Year” (gada pilsētas komercautomobilis). Konkurējošie transportlīdzekļi tiek salīdzināti pēc vairākiem automobiļu pamatkritērijiem, tādiem kā kravnesība un daudzpusība, drošība un tehnoloģija, degvielas lietderīgas izmantošanas koeficients un emisijas, izturība un izplatītāja atbalsts, komforts un veiktspēja, kā arī, protams, vispārējās ekspluatācijas izmaksas. Žūrijas komisija secina: „Modelim Fiorino ir ideāla kravnesība un konfigurācija izmantošanai pilsētā, ko papildina lielisks ražotāja un izplatītāja atbalsts. Spēcīgi, ļoti efektīvi dzinēji un zemas apkopes, uzturēšanas un remontu izmaksas izvirza to priekšplānā ekspluatācijas rentabilitātes ziņā un padara par lielisku transportlīdzekli autopārvadātājiem pilsētās.”

Prestižā Fiat Professional saņemtā balva „Fleet Van Awards 2014” pievienojas diviem citiem svarīgiem zīmola nesen Lielbritānijā saņemtiem apbalvojumiem. Jūlijā konkursa „Motor Transport Awards 2014ˮ (2014. gada motorizēto transportlīdzekļu balva), kas ir viena no nozīmīgākajām atzinībām autoceļu transportlīdzekļu kategorijā, žūrijas komisija modeli Fiat Doblò Cargo atzina par „Fleet Van Of The Year 2014ˮ (2014. gada labāko komercautomobili), bet trešo gadu ekspluatācijā esošais modelis Fiat Fiorino ieguva titulu „Best Light Van 2014” (2014. gada labākais vieglais komercautomobilis) kategorijā „Van Fleet World Honours 2014” (2014. gada pasaules komercautomobiļu līmeņa atzinība).

Jaunākais no Fiat