PIEKRĪTU

Ziņas

FCA AICINA VISAS VALSTIS APMEKLĒT IZSTĀDI EXPO MILANO 2015

22 September 2015

NEWS_02

Fiat Chrysler Automobiles, izstādes Expo Milano 2015 oficiālais globālais partneris, kopā ar tā zīmoliem aicina visus apmeklētājus uz pasākumu ar brīvdabas kampaņu, ko veido iespaidīgi, lieli paneļi, plakāti un videoinstalācijas.

Kampaņa ir izvietota visvairāk ļaužu apmeklētajās vietās Ro stacijā un pie izstādes Expo 2015 galvenās ieejas, un tās pamatā ir universālā karogu valoda, lai nodotu vēstījumu, ar kuru FCA kā globālais partneris aicina visu pasauli apmeklēt izstādi nākamo sešu mēnešu laikā.
Neatkarīgo ideju aģentūras piedāvātā kampaņas pamatideja ietver vairāk nekā 150 kustīgu objektu, kas pārvietojas dažādās vietās izraudzītajā vēstījuma plānā. Kampaņa ietver izstādi apmeklējušo Expo Milano 2015 viesu valstu dažādus karogus, kas ir nedaudz pārveidoti un niansēti, izmantojot dažādu zīmolu — Alfa Romeo, Fiat, Jeep un Lancia — automobiļus, katru ar atšķirīgu vēstījuma kodu atbilstoši tā valodai un izvietojumam.

Tas ir aicinājums visu valstu pārstāvjiem iepazīt Itālijas dizainu, stilu un vērtības ar visu Itālijas saimei piederošo Fiat Chrysler Automobiles zīmolu palīdzību.

Taču tas nav vienīgais sirsnīgais FCA aicinājums. Apmeklētāji patiesībā tiks aicināti apmeklēt Milānu, izmantojot īpašu ciparu ceļvedi (skatiet šajā saitē), kuru bez maksas var lejupielādēt viedtālruņos. Ceļvedis ir pieejams Android tālruņiem, un drīz mēs piedāvāsim arī IOS sistēmām. Sabiedriskās vietās Lombardijas galvaspilsētā un citās lielākajās Itālijas pilsētās būs pieejams arī papīra formāta ceļvedis. „Milano Expo Guide 2015 by FCA” ir oficiālais ceļvedis, kas ļauj jums iepazīt pilsētu pasākuma sešu mēnešu laikā un kur jūs varat atrast informāciju par muzejiem, izstādēm, koncertiem, restorāniem, bāriem, ātrās ēdināšanas iestādēm, tradicionālo virtuvi, viesnīcām, klubiem un diskotēkām.

Ceļvedis būs lielisks „skolotājs”, kas pastāstīs par dažādiem FCA zīmolu organizētiem pasākumiem, un katrs no tiem norisināsies vienā pilsētas daļā, piedāvājot sabiedrībai virkni pasākumu atbilstoši katra individuālajām interesēm. Lietotni „Milano Expo Guide 2015 by FCA” var izmantot arī, lai plānotu ceļojumu pa Itāliju, pamatojoties uz Alfa Romeo, Fiat, Jeep un Lancia ieteiktajiem maršrutiem, lai iepazītu valsti, izmantojot dažādus maršrutus: ikoniskās Fiat vietas Itālijā, panorāmiskos skatus brauciena baudījumam ar Alfa Romeo, vīnu reģionu iepazīšanu kopā ar Jeep un modes pasaules vispievilcīgākos stūrīšus ar Lancia.

FCA klātbūtne

Bez oficiālo 105 automobiļu piedāvājuma, ko izmantos izstādes organizatori un dažādas delegācijas, kas ieradīsies no daudzām pasaules valstīm, FCA prezentācija būs skatāma arī īpašā izstādes Expo Milano 2015 iekštelpā — mūsu grupas ēkas 200 kvadrātmetru platībā, kur mēs gaidām divdesmit miljonus apmeklētāju. Turklāt FCA varat skatīt arī Amerikas Savienoto Valstu paviljonā ar RAM zīmolu — tas ir komerciālo automobiļu Amerikas zīmols ar sešiem Ducato automobiļiem kā pārtikas furgoniem valsts pārtikas furgonu zonā. Lai apliecinātu mūsu uzticību alternatīvajām degvielām, modelis Fiat 500e tika izvietots blakus elektriskās uzlādes punktam ENEL, vēl viena pasākuma oficiālā globālā partnera, zonai.

Turklāt Fiat zīmols ir skatāms arī izstādes Expo iekštelpā ar ļoti īpašu, ilgtspējīgu un videi labvēlīgu pilsētas dizaina projektu atbilstoši pasākuma koncepcijai: augu stādītāji, podi un soli ir klāti ar īpašu krāsu, kas attīra gaisu. Pateicoties Fiat, augi puķupodos spēj „palielināt” savu ieguldījumu, uzlabojot to apkārtnē esošo gaisu. Astoņi stādītāji turklāt ir patiesi mākslinieciskas instalācijas, ko uzņēmumam Fiat speciāli radījis dizainers Fabio Novembre, kurš izveidoja arī Fiat mērogā 1:1.

Lai vienmēr informētu par visiem jaunumiem nākamo sešu mēnešu laikā, FCA savā tīmekļa vietnē atklāj īpašu sadaļu, kas veltīta vienīgi izstādei Expo Milano 2015. Vieta tiks atvēlēta arī mūsu grupas pasākumu apkopojumam izstādes laikā, informāciju gūstot no mūsu zīmolu un izstādes Expo sociālo tīklu lapām.

 

Jaunākais no Fiat