DUCATO 4X4 EXPEDITION SKATĀMS 2015 DÜSSELDORF CARAVAN SALONĀ

DUCATO 4X4 EXPEDITION SKATĀMS 2015 DÜSSELDORF CARAVAN SALONĀ

TEXT:

  • Jaunais Show Camper Van būs skatāms Vācijas automobiļu izstādē: tam ir augsta veiktspēja, tas ir ērts un lieliski piemērots sportiskiem un piedzīvojumus alkstošiem klientiem, kuri nevēlas atkārtot jau iemītas taciņas.
  • Veidots uz Ducato kempera bāzes un ieguvis pagarinātu pārkari un augstu jumtu, 4 × 4 Expedition ir sadarbības ar vislabāko izklaides transportlīdzekļu piederumu ražotāju Tecnoform rezultāts. Projektā tika iesaistīts arī Dangel (četru riteņu piedziņas sistēma) un Olmedo (virsbūves pielāgošana).
  • „Paveram jaunus ceļus”! Fiat Professional, kas piedāvā ražotāju un klientu Camper Van segmentā iecienītās automobiļu bāzes, uzrunā jaunus pircējus, lai paplašinātu sektoru, kurš šobrīd aizņem 25 % no Eiropas kemperu tirgus un turpina augt.
  • Ar Show Camper Van, kurš netiks piedāvāts tirgū, Fiat Ducato vēlreiz apliecina savu kā pirmās izvēles automobiļu bāzi kemperu ražotājiem visā Eiropā.

Fiat Ducato 4 × 4 Expedition Show Camper Van būs skatāms Caravan Salon izstādē Diseldorfā (Vācijā) — pasaulē nozīmīgākajā pasākumā, kurš veltīts auto tūrismam tiem, kuri vēlas atvaļinājumu baudīt autofurgonos, un brīvdabas tūrismam, un izstāde būs skatāma no 28. augusta līdz 6. septembrim. Fiat Professional — Eiropas līderis, kas piedāvā kemperu bāzes atpūtas transportlīdzekļu pārveidojumiem,— nevarēja neizmantot piedāvāto iespēju. Pēc šā transportlīdzekļa prezentācijas Diseldorfā izstādes kemperis dosies uz nozīmīgākajām specializētajām izstādēm Parmā (Itālijā), Leburžē (Francijā) un Birmingemu (AK).

Ar šo unikālo transportlīdzekli Fiat Professional apliecina savu uzkrāto pieredzi un mērķi atklāt jaunus ceļus kemperu segmenta automobiļiem, kas veido vairāk nekā 25 % no Eiropas kemperu tirgus un pastāvīgi aug. Būvēts uz pārdošanas līdera Fiat Ducato kempera bāzes garā garenbāzes konfigurācijā ar pārkari un augstu jumtu, Fiat Ducato 4 × 4 Expedition ir radīts piedzīvojumus alkstošajiem, kuriem ir vajadzīgs transportlīdzeklis ar augstu veiktspēju un veiklību uz ceļa un kuram ir liela, ērta dzīvojamā telpa, kas ir augstāka nekā parasti, lai tajā varētu piecelties arī kājās.

Vēl viena šā modeļa priekšrocība ir ārkārtīgi vieglā vadīšana — varat vadīt to kā vieglo automašīnu, taču šis auto ir drošs, piedāvā brauciena baudījumu un lielisku redzamību, kā arī ērtus sēdekļus.

Fiat Ducato 4×4 Expedition ir aprīkots ar 2,3 150 ZS dzinēju, kas ir labākais savā klasē efektivitātes un emisiju līmeņa ziņā — jaunās paaudzes Multijet II un standarta pārnesumu maiņas indikatora funkcija ļauj samazināt degvielas patēriņu. Apvienojumā ar Dangel izstrādāto pilnpiedziņu šis auto bez grūtībām pārvar vissarežģītākos ceļus.

Show Camper Van ir raksturīga arī apdare divos pelēkas krāsas toņos, pacelta un paplatināta virsbūves apakšējā daļa un daudz Ducato Camper pielāgojumu, piemēram, priekšējā aizsargplāksne un LED dienas gaitas lukturi. Aprīkojumu papildina priekšējā vinča un jumta bagāžnieks — auto ir pilnīgi pielāgots atvaļinājumam nepazīstamos ceļos, turklāt šis aprīkojums ir daļēji izvelkams, un tas nozīmē, ka to varat izmantot kā vairāk nekā divus ar pusi metrus augstu ērtu āra telpu. Viedie tehnoloģiskie risinājumi uzlabo automobiļa daudzpusību un kārtējo reizi apliecina tā spēcīgo raksturu.
Partneru ieguldījums lieliskajā rezultātā

Fiat Ducato 4 × 4 Expedition ir radīts sadarbības ar šajā jomā labi pazīstamiem ekspertiem rezultātā: Tecnoform ir interjeru izstrādes meistars, Olmedo — nepārspējams virsbūvju jomā, bet Dangel — pilnpiedziņas jomā.

Tecnoform ir līderis iekštelpu veidošanā kemperiem un jahtām — šo uzņēmumu daudzi iecienījuši tā kvalitatīvo materiālu izmantošanas, dizaina prasmju, iespaidīgā rezultāta un modernās loģistikas dēļ. Pēdējo divdesmit gadu laikā Tecnoform ir noteicis tendences atpūtas transportlīdzekļu iekštelpu veidošanā stilam, tehnoloģiju un komforta ziņā un svinēs savu 50. gadadienu ar modeli Fiat Ducato 4 × 4 Expedition.

Iekštelpas dizainam ir raksturīgas tīras līnijas, plūdena furnitūra un mūsdienīgāko materiālu izmantošana, lai radītu atpūtas telpas atmosfēru lieliskai relaksācijai intensīvas brīvā dabā pavadītas dienas beigās. Vidē, kur elegance apvienojas ar praktiskiem risinājumiem un ir izmantoti vislabākie materiāli, tehnoloģijai ir liela nozīme, īstenojot dizaina idejas un radot omulības un komforta sajūtu telpā. Piemēram, Technoform ir izstrādājis apgaismojuma sistēmu, kas ir iekļauta furnitūras elementos, un jaunākās paaudzes izklaides sistēmu ar vairākiem skaļruņiem un diviem ievelkamiem plakanā ekrāna televizoriem. Taču izsmalcinātais komforts atkāpjas funkcionalitātes priekšā, ja runājam par automobiļa komplektāciju ceļojumam. Furnitūras augšdaļa ir papildināta ar „pārseguˮ, kas eleganti paslēpj detaļu patieso izmantošanas nolūku, lai uzlabotu racionālu telpas iekārtojumu un veidotu plūdenas formas.

Pilnpiedziņas eksperts Dangel ar vairāk nekā 35 gadu pieredzi šajā jomā ir izstrādājis jaunā Show Camper Van 4 x 4 spēka pārneses sistēmu, lai uzlabotu tā drosmīgo, netradicionālo raksturu. Proti, pastāvīgā pilnpiedziņas sistēma ar viskozo sajūgu apvienojumā ar īpaši paceltu virsbūves apakšējo daļu un lielākām riepām droši un pārliecinoši ļauj pārvarēt jebkuras virsmas.

Ārējo dizainu veidoja Olmedo — uzņēmums, kas apvieno meistarību un atjautību, lai apmierinātu pat visdažādāko klientu vajadzības. Olmedo mērķis ir piedāvāt tādus risinājumus, kas uzlabo transportlīdzekļu kopējo darbību, un īpašu aprīkojumu dažāda veida lietojuma nolūkiem, lai garantētu kustības brīvību, komfortu un drošību.

Atklājot jaunus ceļus

Tā kā šis transportlīdzeklis lepojas ar īpašu iekštelpu, tas paver iespējas jauniem klientiem un izmēģina jaunus ceļus, piedāvājot daudz ekstrēmākas un daudzpusīgākas izmantošanas iespējas. Fiat Ducato kemperis var doties jebkur un vēlas izzināt, kā varētu klientiem kalpot vēl labāk. Ņemot vērā šā jaunā, augošā klientu segmenta nozīmi, kā arī atsauksmes, kas iegūtas ikdienas saziņā ar kemperu īpašniekiem un ražotājiem, Fiat Professional analizē tirgu, lai sekotu līdzi jaunajām tendencēm un saglabātu savu līderpozīciju. Piemēram, Fiat Professional stenda apmeklētājus mēs aicināsim aizpildīt anketu, lai vairāk uzzinātu par viņu gaidām kemperu produktu un apkalpošanas jomā. Arī Jūs varat aizpildīt šo anketu, apmeklējot tīmekļa vietni: https://www.fiatcamper.com.
Fiat Ducato: vienīgā bāze, kas piemērota kemperim

Jau daudzus gadus Ducato Van funkcionālās īpašības ir vispievilcīgākās kemperu īpašniekiem: taisnstūra formas aizmugurējais nodalījums, kurā ikviens centimetrs ir pārdomāti izmantojams, lai padarītu telpu piemērotu brīvdienu atpūtai. Fiat Ducato lepojas ar lielisku pagrieziena rādiusu, lai atvieglotu manevrus. Kompaktajai priekšējai daļai un kabīnei ir ļoti neliela pārkare, kas uzlabo vadību un lietderīgāk ļauj izmantot dzīvošanai pieejamo telpu.

Taču nepārspējams ir modeļa komforts: droša un patīkama braukšana, omulīgi „kapteiņa krēslaˮ stila sēdekļi ar iekļautiem galvas balstiem, regulējams stūres rats un hidraulisks stūres pastiprinātājs. Visbeidzot — daudzas aktīvas un pasīvas drošības ierīces ļauj ceļot ar mierīgu prātu.

Ducato bāze ir līderis šajā tirgus sektorā un pirmās izvēles šasija visiem Eiropas kemperu ražotājiem: pēdējos 10 gados vairāk nekā 500 000 ģimeņu ir baudījušas drošu un paļāvīgu atvaļinājuma ceļojumu Fiat Ducato bāzes kemperī. Fiat Professional ir ieguvis daudzu gadu pieredzi, tādēļ var piedāvāt pilna apjoma pakalpojumus Fiat Ducato bāzes kemperu īpašniekiem, sagatavojoties ceļojumiem, daloties pieredzē un sniedzot savu palīdzību vienmēr, kad to lūdz.