TALENTO

FUNKCIONALITĀTE

Jaunais Talento piedāvā visas nepieciešamās borta tehnoloģijas un funkcijas, piemēram, Touch-Radio Nav 7” izklaides un informācijas sistēmu, kurā ietilpst:

  • Navteq navigācijas sistēma
  • Radio FM / AM (+DAB)
  • USB un AUX pieslēgvietas mūzikas failiem
  • Brīvroku tālruņa sistēma, izmantojot Bluetooth®

Praktiska un funkcionāla kabīne ar daudziem glabāšanas nodalījumiem: Vienmēr sasniedzams 90 litru glabāšanas tilpums ar gudriem risinājumiem, piemēram, mobilo biroju (glabāšanas nodalījums zem sēdekļa, inovatīvs nolokāms centrālais sēdeklis, turētājs planšetei un viedtālrunim).

PALĪGLĪDZEKĻI VADĪŠANAI

Visām Talento versijām standarta aprīkojumā izmantotas jaunākās paaudzes borta tehnoloģijas un augsta līmeņa drošības aprīkojums:

  • ABS ar EBD (Electronic Brake Distribution (Elektroniskā bremžu izlīdzināšana)) un avārijas bremžu pieslēgšanu;
  • ESC ar “Hill Holder” un “Traction +” (palīdz vadītājam, uzsākot braukšanu nogāzē)

Iespējams papildus aprīkot arī ar piekabes stabilitātes palīglīdzekli, kurš garantē nevainojamu stabilitāti vilkšanas gadījumā, kā arī ar sānu un logu gaisa spilveniem.
Talento piedāvājumā ir palīglīdzekļi vadītājam auto novietošanai stāvvietā – aizmugurējais palīglīdzeklis novietošanai stāvvietā (tikai skaņas) un atpakaļskata videokamera salona spogulī.

IEKRAUŠANA

Jaunais Talento projektēts tā, lai kravas zonu padarītu praktiskāku.
Papildu lūka “CargoPlus” (zem pasažiera sēdekļa) ļauj profesionāļiem pārvadāt līdz 3,75 m (4,15 m LWB modelim) garus priekšmetus.

Regulārā kvadrāta forma un iespēja aizmugurējās durvis atvērt 255° garantē vienkāršu piekļuvi un ērtu lietošanu kravas telpai.

Piekļuvi atvieglo arī zemais slieksnis 552 mm un sānu bīdāmo durvju platums 1,030 mm (100 mm augstumā no grīdas). Kravas tilpums 5,2 m3 SWB modelim un 6 m3 LWB modelim var pieaugt līdz 8,6 m3 LWB modelim ar augsto jumtu. Tas nozīmē, ka, sākot ar SWB variantu, iespējams pārvadāt 3 Eiropas standarta paletes.

Visbeidzot, Talento kravnesība ar paaugstināto slodzi ir līdz 1,249 kg.

Nepieciešama palīdzība? Tērzējiet ar mums